Místní akční skupina Svatováclavsko

Novinky

4. 7. 2019

MISTNÍ AKČNÍ PLÁN ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ ORP KLADNO - MAP II

Cílem projektu Místní akční plán vzdělávání ORP Kladno - MAP II (MAP II) je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách zejména prohloubením procesu společného plánování v území včetně procesu strategického plánování v samotných školách, prohloubením procesu spolupráce mezi školami a územím a rozšíření spolupráce v rámci procesu společného plánování i na další subjekty. Nedílnou součástí MAP II bude rozvoj a aktualizace finálního MAP s Akčním plánem na dobu minimálně 12 měsíců po ukončení realizace projektu MAP II.

Více informací
17. 5. 2019

SEMINÁŘE NCEÚ: ENERGIE PRO MĚSTA 21. STOLETÍ

Informujeme o konání seminářů Národního centra energetických úspor na téma ENERGIE PRO MĚSTA 21. STOLETÍ: Energeticky úsporná opatření zaměřená na obce a města. Seminář je určen pro vedení měst/obcí, energetické manažery, vedoucí příslušných odborů měst/obcí a pracovníky krajských, městských, obecních úřadů i organizací jimi zřizovaných. Semináře se uskuteční v průběhu června a září 2019 ve Zlíně, Hradci Králové a Plzni.

Více informací
UKLIĎME SVÉ ČESKO - TUCHLOVICE
31. 3. 2019

UKLIĎME SVÉ ČESKO - TUCHLOVICE

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Pojďme společně uklidit Čelechovice v Čechách.

Více informací