Místní akční skupina Svatováclavsko

Novinky

24. 4. 2024

Aktuální nabídka dotací MAS SVATOVÁCLAVSKO

MAS SVATOVÁCLAVSKO má aktuálně vypsány dvě dotační výzvy, a to z programu SP Společné zemědělské politiky (SP SZP) a z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK). V obou výzvách mohou o 50% dotaci žádat mikro, malé a střední podniky. Výzva SP SZP je určena také obcím a spolkům.

Více informací
Výlet do divadla za MALÝM PRINCEM
12. 4. 2024

Výlet do divadla za MALÝM PRINCEM

V sobotu 8. 6. 2024 se můžete těšit na výlet do Městských divadel pražských na dopolední představení Malý princ! Máte Malého prince rádi? Bezva! Že Malého prince neznáte? Nevadí! Pojeďte s námi a užijte si krásné hudební ztvárnění tohoto věhlasného literárního díla ;-)

Více informací
15. 1. 2024

Nabídka dotací na inovaci a digitalizaci v Kačici, Lánech, Kamenných Žehrovicích, Stochově a Tuchlovicích

Plánujete rozvoj svého podnikání nákupem nových technologií v jedné z následujících oblastí? 1. Robotizace, automatizace, digitalizace 2. E-shop a cloudové služby ve smyslu pořízení moderních webových stránek s internetovým obchodem integrovaným se skladovým hospodářstvím 3. Komunikační infrastruktura, identifikační infrastruktura a výpočetní technika ve smyslu zajištění vnitropodnikové konektivity, kyberbezpečnosti a trasování Nabízíme podporu až 1 000 000 Kč! Neváhejte nás prosím kontaktovat!

Více informací


Regiony obcí

regiony obcí